راهنمای خرید
صفحه اول  |  درباره ما  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  تماس با ما  | 

تعداد دسته ها : ۲
تعداد محصولات :
۸
کد شمارنده سایت
سمت راست
 
راهنمای خرید

 
انتخاب کالا

در
سایت فروشگاه نانو کالا ( شرکت نانو مواد پاسارگاد ) سعی شده بهترین ، معروفترین و پر فروش ترین محصولات ارائه شود، شما میتوانید کالای مورد نظر خود را از بین کالاهای موجود انتخاب کرده و آنرا به سبد کالای خود اضافه کنید.
در صورتیکه کالای مورد نظر شما در بین کالا های موجود در سایت وجود نداشت و یا شما نیاز به مشاوره اطلاعات فنی بیشتری داشتید می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر کالای مورد نظر خود ، ایمیل ارسال فرمائید تا کارشناسان فروش نانو کالا در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهند.
 
سفارش کالا

1) استفاده از سبد کالا:
در صورتیکه کالای مورد نظر شما در سبد کالای وجود داشت، شما میتوانید با انتخاب گزینه "اضافه به سبد کالا" اقدام به خرید نمایید.


3) استفاده از پنل پرداخت:
در صورتیکه در مورد قیمت کالای مورد نظر خود با واحد فروش هماهنگ کرده اید و یا می خواهید وجهی به حسابهای کیمیا آنلاین واریز نمائید، شما میتوانید پس از لاگین کردن در سایت بر روی آیکونهای "پرداخت آنلاین" یا "ثبت واریز بانکی" داخل پنل کاربری خود کلیک کرده و مبلغ مورد نظر را به صورت پرداخت آنلاین یا واریز بانکی پرداخت نمائید و پس از ثبت اطلاعات پرداختی در قسمت توضیحات آن سفارش خود را به طور کامل ثبت فرمائید
 
 
روشهای پرداخت وجه


 
1) واریز بانکی:
در صورتیکه به هر علت امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست شما میتوانید با مراجعه به بانک، مبلغ سفارش خود را به یکی از حسابهای تعیین شده واریز فرمائید و یا با روشهای متنوع پرداختهای الکترونیکی غیر حضوری از طریق سایت بانک خود اقدام به پرداخت نمائید.
لازم به ذکر است پس از واریز وجه حتما اطلاعات واریزی خود را در سیستم ثبت، ایمیل  یا به شماره 09190092958 SMS یا 09121346985  فرمائید.
 
3) کارت به کارت:
روش دوم استفاده از عابر بانک ها جهت انتقال مبلغ مربوطه میباشد که اصطلاحا "کارت به کارت" کردن نامیده می‌شود.
لازم به ذکر است پس از کارت به کارت حتما اطلاعات رسید واریزی خود را سایت ثبت ، ایمیل و یا به شماره 0919009295 یا 09121346985 SMS   فرمائید.
 
 
4) شرکت پست بانک :
 کلیه مشتریان تهرانی و شهرستانی میتوانند وجه کالای مورد نظر خود را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایند .
در این صورت هنگام ثبت سفارش خود در قسمت توضیحات به این نکته اشاره یا به شماره 09190092958
SMS   فرمائید.
 
 
شماره حسابهای نانو کالا


 
  بانک پارسیان
شماره کارت :6221061050734526
شماره حساب :10788001759119000
به نام : خانم مونا روجایی
 
 بانک ملت
شماره کارت :6104337202753743
شماره حساب : 4437133787
شبا :400120020000004437133787
به نام : خانم مونا روجایی
 
بانک ملی 
 
شماره کارت : 6037991479894861
شماره حساب :
به نام : خانم مونا روجایی
 
 
 
 
بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا
 
در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به صورت مکتوب در سایت ثبت نمائید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی شما به حساب شما عودت داده شود.
ارسال کالا

1) سفارشات شهرستان:
انتخاب نحوه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد و نانو کالا سفارشات را بنا به نظر مشتری توسط پیک ، تیپاکس ، پست ، شرکتهای مسافربری ، باربری و بار هوائی برای شما در مقدار های بالا ارسال می کند.
 
کلیه سفارشات تایید شده ای که تا ساعت 14:00 هر روز در سیستم ثبت شده باشد در همان روز ارسال میگردد و سفارشاتی که پس از ساعت 14:00 در سیستم ثبت شوند در اولین روز کاری پس از آن ارسال میگردد.
سفارشات رو پنج شنبه در صورتیکه تا ساعت 11:00 تایید شوند در همان روز برای شما ارسال میگردند.
 
 
2) سفارشات تهران:
در صورتیکه شما ساکن تهران باشید پس از ثبت سفارش جهت ارسال کالا با شما تماس گرفته میشود.
چنانچه این تماس به هر علتی انجام نشد حتماً با ما تماس بگیرید.
 
 
نکته 1) در برخی موارد ممکن است کالای مورد نظر شما در انبار نانو کالا موجود نباشد و امکان ارسال آن در همان روز میسر نباشد، در این صورت حتما با شما تماس گرفته میشود.
 
نکته 2) هزینه ارسالی که در هنگام ثبت سفارش از شما اخذ میشود مربوط به هزینه ارسال کالا از نانو کالا به شرکت حمل و نقل میباشد که مبلغ تقریبی و میانگین میباشد.
 
نکته 3) نانو کالا موظف و متعهد میباشد کلیه سفارشات را صحیح و سالم به شرکتهای حمل و نقل تحویل دهد و پس از آن مسئولیت حمل و نقل سفارشات به عهده شرکتهای حمل و نقل می باشد و نانو کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی وارده به سفارشات را ندارد و مسئولیت به عهده شرکتهای حمل و نقل میباشد.
 
لازم به ذکر است تاخیرات احتمالی از طرف شرکتهای حمل و نقل در مورد زمان تحویل کالا به خریدار به عهده شرکت حمل و نقل میباشد.
 
تذکر : در سفارشات از راه دور مصرف كننده میتواند تا هفت روز كاری نسبت به بازگرداندن کالا به مرکز خرید اقدام نماید و وجه خود را بدون اخذ هیچ گونه کسوراتی دریافت نماید.
لازم به ذکر است هزينه باز پس فرستادن كالا بر عهده خریدار میباشد و خریدار از کالای فوق استفاده نکرده باشد .
 
 
سمت چپ


ایجاد شده توسط فروشگاه ساز اول ایران  HAM3D.net